Znana jest już okładka CD Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin

Premiera Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin zbliża się wielkimi krokami. Niedawno twórcy opublikowali wersję Beta 2, a od kilkunastu godzin możemy oglądać okładkę płyty CD z systemem – oraz samą płytę.

Okładka płyty CD Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin – wersja desktopowa


W sumie to bez większych zaskoczeń. Okładka całkiem ładna i estetyczna – brakuje mi tylko pomarańczowych akcetów, które są już widoczne na okładce dla wersji serwerowej.

Okładka płyty CD Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin – wersja serwerowa

Płyta CD Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin – wersja desktopowa

Płyta CD Ubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin – wersja serwerowa

Jak wiadomo, nie ma możliwości zamówienia bezpłatnie płyt z najnowszą wersją Ubuntu. Czy korzystacie z oficjalnego sklepu Ubuntu, aby takie krążki nabyć?

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
  • Bardzo ładne okładki. Chyba najlepsze od momentu zmiany kolorów.
    Fajnie by było, gdyby Wasz serwis (może wspólnie z ubuntu.pl) zorganizował sprzedaż płyt. Zawsze będzie taniej, bo cena przesyłki w oficjalnym sklepie chyba jest dość duża.
    W sumie to i tak będę ściągał z neta, ale fajnie jest mieć płytę i świadomość, że wsparło się tą symboliczną kwotą twórcę systemu, z którego korzysta się na co dzień :)

  • piotr1999ek

    Fajnie wyglądają.