Zdobądź do 20GB dodatkowej przestrzeni w swojej chmurze Ubuntu One dzięki zaproszeniu znajomych

Firma Canonical rozpoczęła nowy program związany z usługą Ubuntu One – przechowywaniem plików w chmurze.

Każdy zarejestrowany użytkownik Ubuntu One może zyskać dodatkowe 500MB przestrzeni za polecenie usługi jednemu ze swoich znajomych. W tym celu należy posłużyć się specjalnie wygenerowanym linkiem, który przekieruje zainteresowanych na stronę rejestracji, a Ciebie wskaże jako osobę polecającą. Bonus dotyczy zarówno Ciebie jak i osoby, która dokona rejestracji! W ten sposób możesz zyskać aż do 20GB dodatkowej przestrzeni, ponieważ maksymalna liczba osób, którą możesz zaprosić wynosi 40. Co najważniejsze – dodatkowa przestrzeń jest ważna tak długo, jak będziesz korzystał z usługi Ubuntu One – nie jest to chwilowa okazja.

5GB + 20GB = 25GB – to się opłaca! :)

Link do strony znajdziesz po zalogowaniu się do usługi Ubuntu One – one.ubuntu.com.

Jeśli nie masz konta, a jesteś zainteresowany Ubuntu One, polecam rejestrację z mojego linku :)

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • Kozi

  Ja jednak polecałbym rejestrację z mojego linku :p
  nie potrafię wstawić poprawnego linka (admin :))

 • prozak64
 • gregory003

  Ludzie nie wierzcie tym powyżej! Próbują was tylko naciągnąć, żeby sami dostali dodatkowe miejsce na dysku. Dzięki mojemu specjalnemu linkowi sami dostaniecie dodatkowe 500MB w usłudze Ubuntu One.

 • Łukasz

  Jeżeli tak, to ja również podam tutaj mojego reflinka :)

  Proszę czytać dokładnie – w artykule jest napisane, że dodatkowe 500MB dostaje zarówno polecający jak i osoba, która się z takiego linka zarejestruje. Nie lubię „mijania się z prawdą” i zarzucania komuś kłamstwa…

  >> Mój link do (jakby ktoś był zainteresowany, proszę nie bać się kliknąć :)

  https://one.ubuntu.com/referrals/referee/723101/

  • gregory003

   Rozumiem że z tym „mijania się z prawdą” piłeś do mnie? No przecież to tylko taki żart był. W newsie wyraźnie napisali, że obie osoby otrzymują po 500MB. Żartówać już nie można? nie bądźcie tacy poważni.

   • Łukasz

    Ok. Może źle odebrałem Twoje słowa :-) Nie gniewaj się :)

 • clfapujc

  Ja używam Dropboksa. Więc nie skorzytam z waszych linków :) Niby mam tylko 2 GB ale aż nadto mi to wystarcza.

 • Czeslaw

  Coś się Łukaszowi należy na prowadzenie tej strony …
  Bez niej to tylko powrót do M$ :-(

  :-)

 • Raphael

  O nie…. znowu szykuje się pracowity dzień, już to przerabiałem z Dropboxem. No nic, trzeba siąść spokojnie i stworzyć 40 mailów, 40 maszyn wirtualnych i 20 gb powinienem łyknąć. Chyba, że nie trzeba tutaj tak jak w Dropboxie instalować aplikacji na komputerze i wystarczy sama rejestracja. Orientuje się ktoś ?

  • clfapujc

   Najpierw zapełnij te otrzymane 5 GB.
   Ktoś ci daje coś za darmo, a ty już szukasz sposobu aby go oszukać. To takie niedojrzałe. Ile masz lat?

   • Raphael

    Mam 21 lat jeśli prowadzisz jakąś kartotekę. Masz rację oszukuję ich, ale oni dobrze wiedzą, że można w ten sposób ich oszukać. Na szczęście są jeszcze niezliczone zastępy dobrych ludzi takich jak Ty, więc można spać spokojnie. Może usługa Ubuntu One nie upadnie. Acha rzeczywiście nie zapełniłem dotychczasowych 5 GB, ale w Polsce jest kultura robienia zapasów, więc pozwolisz, że naszykuję sobie trochę wirtualnego miejsca, na „gorsze czasy”. Zresztą troszkę niepoważnie wygląda wysyłanie głupawych linków do znajomych – nie w moim stylu. Tak więc każdy ma to co chce.

    • Łukasz

     To, że niepoważnie to też mam takie same odczucia. Wysłałem, przebolałem, ale i tak nikt się nie zarejestrował. Albo ja mam złe meile, albo wszyscy mają to gdzieś :D I może dobrze :)

     Co od Twojego pytania – wystarczy sama rejestracja. Zrobiłem takie coś raz na próbę :) Maili nie musisz nawet tworzyć, ale czy Ci później nie zablokują to nie wiem.

 • Oskar

  Niestety to jest tak tępe, że wystarczy utworzyć kilkadziesiąt kont na Gmailu i na nie zarejestrować Ubuntu One i mamy te magiczne 20 GB za darmo. To tak tylko gwoli informacji. Swoją drogą te 20 parę giga to już coś, żeby to tylko było wygodniejsze w użyciu bo łącze mam dobre.

  • Łukasz

   Teoretycznie nawet nie musisz tworzyć tych maili. Tylko czy długo będziesz się cieszył tą pojemnością to nie wiem.

   • Oskar

    A czemu mieliby zabrać skoro teoretycznie wszystko zgodnie z regulaminem. To oni powinni blokować, że konta zostały utworzone z jednego ip. Zobaczymy, poczekamy, jak na razie to najlepsza chmura po tym co piszą o Skydrivie że usuwa pliki z nagimi fotkami ;)