[WYNIKI ANKIETY] Z której wersji Ubuntu aktualnie korzystasz?

Poniżej przedstawiam wyniki właśnie zakończonej ankiety, której pytanie brzmiało: Z której wersji Ubuntu aktualnie korzystasz?

[Wyniki ankiety] Z której wersji Ubuntu aktualnie korzystasz?

Z której wersji Ubuntu aktualnie korzystasz?


Przyznam szczerze, że wynik ankiety mnie lekko zaskoczył. Nie sądziłem, że aż tyle osób korzysta z Ubuntu w wersji 10.10 (59% głosów). Naczytałem się sporo złego na temat tej wersji, ale widocznie ludzie piszą jedno, robią drugie :)
Na drugim miejscu uplasowała się wersja 10.04 (28% głosów), a tuż za nią… użytkownicy, którzy z Ubuntu w ogóle nie korzystają :)

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
  • artk2

    Lekko siadło tutaj… Może trzeba byłoby się zastanowić nad tzw. przedrukami z innych „światowych” blogów. To nie żaden wstyd. Dla wielu użytkowników Ubuntu zbawienie. Nie bądźcie ortodoksyjni. Prosto z mostu? Nie da się być pomiędzy… Mark i reszta bandy to właśnie robią, co zresztą nie zawsze mi odpowiada. Unity nie jest moim marzeniem i nie będę go używał… Wy też bądźcie bardziej elastyczni. Społeczność jest słowem kluczowym. W odosobnieniu to można robić… OMG Ubuntu.