[WYNIKI ANKIETY] Które środowisko graficzne, Twoim zdaniem, jest najładniejsze?

Poniżej przedstawiam wyniki ankiety, w której pytanie brzmiało: Które środowisko graficzne, Twoim zdaniem, jest najładniejsze?

Wyniki ankiety

Pierwsze miejsce – GNOME – które zostanie wycofane całkowicie w Ubuntu 12.04.

Tuż za nim – KDE – czyżby za jakiś czas Kubuntu zyskało na popularności?

A może Unity sprawi wszystkim niespodziankę? Czas pokaże!

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • Podoba mi się ten cytat: „Pierwsze miejsce – GNOME – które zostanie wycofane całkowicie w Ubuntu 12.04.”. Idealnie obrazuje rozdźwięk między tym, co chcą użytkownicy, a tym co wymyślają sobie programiści danej dystrybucji.

  • ru

   To obrazuje rozdżwięk na tym portalu
   a to bardzo mało
   Jeżeli dysponujesz danymi dajmy na to z całego świata
   to się tym podziel.

   emerytus kto Ciebie na siłę uszcześliwia?
   powiedz chociaż czy to brunetka czy blondynka

 • emeritus

  Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał za wszelką cenę uszczęśliwić innych na siłę czymś co uważa za dobre.A fakt że nie wszyscy uważają podobnie jest dla niego całkowicie nieistotny.Taki cytacik:”Będziesz się śmiał choćbyśmy mieli cię załaskotać na śmierć”.

 • na nasze szczęście zawsze można sobie ulubione panele doinstalować. Co ja osobiście na pewno uczynię w chwili kiedy standardowo ich tam nie znajdę. Albo… np. Mint. Tam Gnome ma się jak na razie dobrze. A nawet lepiej :)

 • werpoi

  Jest jeszcze Bóg na tym świecie i sprawił że Gnome wygrało z tym nieszczęsnym Unity

 • ynos

  ” 7 ” pozbyłem się m.in.dla możliwości Gnoma . Unity w/g mnie naśladuje wizualnie ten system . Namawiam Polskich Informatyków aby w przyszłości (o ile twórcy systemu nie odzyskają rozsądku) stworzyli coś w rodzaju ,,pisklaka ” od instalacji Gnoma przez (może nie tylko) zielonych .