[WYNIKI ANKIETY] Jak oceniasz Ubuntu 10.10?

Niedawno zakończyła się prowadzona na stronie ankieta dotycząca oceny nowej wersji Ubuntu (10.10), więc postanowiłem przedstawić Wam krótko wyniki:

Wyniki ankiety


Wbrew moim przewidywaniom, większość osób oddających głos w ankiecie pozytywnie oceniła nową wersję Ubuntu: całkiem udana wersja – 38%.

Ubuntu 10.10 nosi miano genialnej wersji jedynie dla 6% ankietowanych. Podobna ilość osób twierdzi, że Surykatka jest totalną porażką (5%). Aż 15% Czytelników nie ciekawiła nowa wersja systemu i nie zdecydowali się na jego instalację

Swój głos oddałem na „Nie widzę różnicy w porównaniu do poprzednika„, tak jak i 44 innych Czytelników.

14 osób nie ma zdania.

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • emeritus

  Wielu ludzi (w tym ja) narzekało na różne kłopoty z nowym systemem i coś jest chyba na rzeczy bo do tej pory nawet nie ukazał się polski remiks.Mnie osobiście po każdej kolejnej aktualizacji wyskakiwało nowe „bydło” aż w końcu wróciłem do 10.04.LTS.Poczekam na 11.04.

 • Witam także braliśmy udział w ankiecie i nie zdecydowaliśmy się na instalację 10.10 gdyż wiadomo nie w 100 % przetestowany i mogły by pojawić się problemy dla osób niepełnosprawnych i zresztą co niektórzy nawet się zdecydowali zainstalować niestety rezultat był taki że coś przestało działać a w szczególności karta dźwiękowa i graficzna zapewne role grają tu sterowniki ale cóż .

  serdecznie pozdrawiamy http://www.ubuntu-pomoc.org
  z poważaniem LinuxON

 • zawis

  Podobnie jak pisze emeritius „wyskakiwało nowe „bydło” ” uważam że 10.10 jest nie do końca przetestowana. Mam kłopoty np. z Brasero, czasami przy próbach nagrywania wyskakują komunikaty o błędach. Czekam na 11.04.

 • emeritus

  Jeżeli chodzi o Brasero to nie używam,parę razy już się z nim coś działo.Najlepsze jest chyba K3B choć to straszna kobyła a jak ktoś siedzi na GNOME to ściąga dodatkowo strasznie dużo różnego śmiecia z KDE.