[WYNIKI ANKIETY] Czy zainstalujesz Ubuntu 11.10 na swoim komputerze?

Poniżej przedstawiam wyniki ankiety, w której pytanie brzmiało: Czy zainstalujesz Ubuntu 11.10 na swoim komputerze?

Czy zainstalujesz Ubuntu 11.10 na swoim komputerze?

Wyniki ankiety

Zdecydowana większość zamierza zainstalować/zainstalowała Ubuntu 11.10, pytanie… Na jak długo? :)

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • Łukasz

  W moim przypadku najprawdopodobniej do kolejnego wydania.

  Tym razem po namowach pewnej osoby zdecydowałem się wreszcie spróbować wersję 64-ro bitową.

  Ubuntu w obecnej wersji nie jest na pewno złe, ale ma niedopracowane niektóre szczegóły (większe bądź mniejsze), ale to znajdziemy w każdym systemie. Jak na wydanie nie-LTS jest bardzo dobrze.

 • emeritus

  Kliknąłem że zainstaluję ,tak też zrobiłem ale szybciutko wróciłem na 11.04-Klasyczne Ubuntu.Poczekam do wiosny i chyba Xubuntu LTS.

 • pioruns

  Ubuntu 11.10 na moich komputerach nie ma i nie będzie – bo na jednym jest już Debian Testing z GNOME2, a na drugim dziś właśnie postawiłem Xubuntu 11.10:) Śmiga całkiem miło, w sam raz na słabego laptopa z Pentium M. Jeśli do przyszłego wydania Xubuntu przetrwa na tym laptopie, to zainstaluję tam i zostawię Xubuntu LTS.
  Pozdro

 • ru

  Zainstalowałem i jest super
  Na pewno zostanie do wydania LTS.

 • Dev

  Zainstalowałem i jeszcze szybciej odinstalowałem. Unity nie przemawia do mnie, ciężko mi się jest przyzwyczaić/połapać. Dlatego też wróciłem do 10.04 i z niego dopiero się ruszę na kolejnego LTS`a :)

 • EuGene

  Ja na szczęście już dwa wydania temu przesiadłem się na KDE – tu każde kolejne wydanie Ubuntu tworzy coraz lepszy system. I czekam do 12.04. Nie mieć najnowszego wydania? O nie! nie ma mowy!

 • RafciX

  Ja zainstalowałem Ubuntu 11.10 za namową narzędzia „Atualizacja Dystrubucji” i szczerze powiedziawszy po tygodniu miałem dość tego systemu trenującego moją cierpliwość (w SWAP trzymał około 2 razy więcej informacji niż w RAM i zużywał średnio 30% tego i tego, nawet nie pomogły zmiany parametru swappiness). Przy okazji z ciekawości pooglądałem w internecie jak wygląda Kubuntu. Od razu mi się spodobał, więc wypróbowałem go na Virtual Box`ie (nie na Ubuntu) i też mi sie podobał. W końcu postanowiłem zainstalować Kubuntu 11.10 na moim komputerze (i usunąć Ubuntu 11.10) i nie jestem w ogóle zawiedziony. Właśnie ten system zawiera to, co chcę, czyli:
  – Menu główne podobne jak w Windows z wyszukiwarką
  – Podgląd okien (podobne jak w Windows 7, ale nie na bierząco)
  – Efekty rozmycia na bierząco (też jak w Windows 7)
  – Fajne efekty pulpitu
  – Ten system jest bardziej konfigurowalny niż Ubuntu (z tym swoim Unity)
  Więc wymieniłem argumenty, dlaczego lepiej przesiąść się na Kubuntu (a tak w ogóle to nazwę tej dystrybucji pisze się z małej litery, czy z dużej? Tak w ogóle to twórcą tej dystrybucji też jest firma Canonical Ltd.?)

 • magic

  może jakiś szybki manual jak wypie… to chore UNITY i zainstalować Gnome 2

 • Zainstalowałem i śmiga jak marzenie. Niestety za długo siedziałem na !unity więc nie potrafię się do niego przekonać, więc wybór padł na xubuntu, które działa doskonale.