Wyłoniono tapety, które znajdą się w Ubuntu 13.04

Spośród ponad 300 propozycji nadesłanych przez społeczność Ubuntu, wyłoniono 13 tapet, które znajdą się w Ubuntu 13.04 Raring Ringtail.

Tapety w pełnym wymiarze można pobrać stąd.

Landing

Landing

Fleurs de Prunus 2/4

Fleurs de Prunus 2/4

Trazo solitario

Trazo solitario

La Gomera

La Gomera

Stop the Light

Stop the Light

last breath...

last breath…

Brother typewriter

Brother typewriter

Begonia

Begonia

Leftover

Leftover

Morning Sun on…

Morning Sun on…

Winter Fog

Winter Fog

Cacomixtle Ubunteño

Cacomixtle Ubunteño

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • Kiro

  Nienawidzę Cię, odkryłeś jedyną interesującą nowość która mogła mnie zaskoczyć w nowej wersji systemu.. A niech Cię szlag!

 • Andrzej Rośkowicz

  last breath, Winter Fog, Leftover bardzo ładne, reszta dość przeciętna.
  13 tapet bo Ubuntu 13.04? To poczekam z kilkadziesiąt lat zanim liczbę zawartych tapet uznam za zadowalającą :(

  • Tapet będzie 14 – zapomniałeś o klasycznej, nieco odmłodzonej tapecie Ubuntu – tej fioletowo-pomarańczowo-jakiejś tam :)

   Moim zdaniem liczba tapet jest odpowiednia, chociaż (i tutaj znowu – „moim zdaniem”) kilka z nich na tapetę się nie nadaje np. Begonia czy Brother typewriter. Jeśli ktoś chce więcej – może sobie pobrać, proste.

   • Bartosz Lewiński

    To jest tylko moje zdanie że tapety powinny nawiązywać z motywem przewodnim dystrybucji a nie jakieś krajobrazy czy natura. Jak komuś się nie podoba to i jak przecież może sobie zmienić :)

 • Czeslaw

  Dla mnie najlepsza jest Cacomixtle Ubunteño. Ale też uważam, że tapety proponowane przez Ubuntu powinny być powiązane z system.

 • Dominik Grzywak

  Sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać na te nowości w 13.04. ucieszyłbym się gdyby te nowości mnie zaskoczyły. najbardziej nie podoba mi się nowy panel unity.

 • KernelPanic

  Tapety wyglądają bardzo estetycznie, ale to trochę śmieszna sytuacja jak najbardziej rewolucyjne zmiany w nowym systemie to wygląd przycisków menu i tapety :)

  • A chciałbyś, aby przy każdym wydaniu było zmieniane środowisko graficzne? :) Jakich innych rewolucji oczekujesz z każdym nowym wydaniem Ubuntu?

 • Nmx

  Nie mogę ich pobrać, lunchpad twierdzi, że strona nie istnieje :(