The Humble Indie Bundle 8

Rozpoczęła się ósma edycja znanej akcji The Humble Indie Bundle. Tym razem za niecałe 6 dolarów możesz stać się właścicielem aż siedmiu gier o wartości ponad 90 dolarów! Wszystkie gry działają równie dobrze na Linuksie co Windowsie, a wydane pieniądze możesz przeznaczyć na cele charytatywne. Strona główna – www.humblebundle.com/.

Siedem doskonałych gier zmieni Twój dzień na jeszcze lepszy. The Humble Indie Bundle oferuje siedem tytułów, którymi będziesz oczarowany przez wiele godzin. Po wpłacie dowolnej kwoty, staniesz się posiadaczem 5 gier:

 • Dear Esther – przygodowa gra z perspektywą pierwszoosobową, o mrocznym klimacie, w której zamiast strzelać do wrogów zajmiesz eksploracją otoczenia i rozwiązywaniem łamigłówek.
 • Capsized – platformówka, w której eksplorujemy tajemniczą planetę.
 • Awesomenauts – gra z gatunku Massive Online Battle Arena utrzymana w konwencji dwuwymiarowej platformówki.
 • Thomas Was Alone – minimalistyczna platformówka 2D ukazująca losy grupki prostokątów będących pierwszymi przedstawicielami sztucznej inteligencji posiadającej uczucia.
 • Little Inferno – gra logiczna, której akcja rozgrywa się w ponurym świecie, w którym od lat trwa bezustanna zima. Gracz wciela się w rolę dziecka, które staje się szczęśliwym posiadaczem rozrywkowego kominka.

Jeśli zapłacisz ponad średnią (w tym momencie $5.69), dostaniesz dodatkowo dwa tytuły:

 • Hotline Miami – przedstawiona z lotu ptaka brutalna gra akcji będąca czymś w rodzaju krzyżówki pierwszego GTA z Manhunt’em.
 • Proteus – przygodówka eksploracyjna, w której zabawa polega głównie na podróżowaniu po wygenerowanym losowo świecie, odkrywaniu jego sekretów oraz poznawaniu sposobów, w jaki otoczenie reaguje na obecność gracza.

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • suore

  Esther na Linux to zwykłą butle WINE…..
  Ale ponoć pracują nad natywnym portem

  • Tym razem warto dać butelce szansę. U mnie działa lepiej (podobne klatki, ale bez okresowych chrupnięć, krótsze ładowanie, nigdy się nie wysypuje) niż natywne gry Valve.

   @Łukasz, w DE nie ma żadnych zagadek. Po prostu się idzie. To wszystko.

 • suore

  Osobiście powiem, że wiele gier na butli działa dobrze.
  Wiele twórców mogło by dać na Steam gry w formie butli…
  Tylko ostrzeżenie by dali ‚ uwaga butelka wine, ale pracujemy na portem natywnym”
  Wiele gier na Mac OS ma butle WINE…

 • Norbijas

  Witam czy uruchonie League of legends na linux ubuntu 12.04 wersja 64 bity w programie wino bo na wersji 32 bit jak na razie zawiesza sie na instalacji poczatkowej .Wgralem na probe Ubuntu poniezwaz win 7 mi padl po raz 3.
  Dzieki za wszelka pomoc.