The Humble Frozen Synapse Bundle

Humble Bundle powraca po raz kolejny, tym razem jako The Humble Frozen Synapse Bundle.

Jednak zasady się nie zmieniły – płacisz ile chcesz za, tym razem, jedną grę – Frozen Synapse. Jeśli Twoja oferta przekroczy średnią cenę wszystkich zakupów – na tą chwilę 4.54$ 4.74$ – otrzymasz 6 gier 8 gier z Humble Frozenbyte Bundle. Więcej informacji na stronie akcji.

Frozen Synapse

Frozen Synapse to turowa gra strategiczna. Naprzeciwko siebie staje dwóch graczy (można również grać z komputerem), dowodzących oddziałem żołnierzy. Zabawa toczy się w odbywających się jednoczęsnie turach – najpierw planujemy ruch, a później jednostki wykonują zlecone rozkazy.

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • werpoi

  Jak dla mnie super idea. Jestem jak najbardzie za, za taką dystrybucją gier na Linuxa

 • pawellek

  Niestety ta gra nie jest na Linuksa. Może dopiero będzie jak dobre będą wyniki sprzedaży gry.

  • pawellek

   Cofam to co wyżej napisałem! Jeszcze śpię. Gra na Linux jest dostępna ale tylko w ramach tej akcji. Zaś normalnie nie jest. I być może będzie dla ogółu dostępna jeśli wyniki jej sprzedaży w ramach tej akcji będą oki. Uff.

 • pioruns

  No i stałem się posiadaczem pierwszego pakietu Humble Bundle:) Ściągam właśnie moje gry, wszystkie oczywiście mają wersje na Linuksa. Gorąco polecam wszystkim wspieranie tej akcji:)

 • Ja dołączyłem już do akcji trzeci raz. Po przejrzeniu filmików z gry – zwłaszcza Trine – nie mogłem nie wziąć udziału ;)

 • Pingback: Ubuntu - pomoc | Dodano dwie nowe gry do The Humble Frozen Synapse Bundle()