Powrót do przeszłości – emulator Amigi FS-UAE

2_fsuae_1

W Ubuntu-pomoc mało jest informacji o starym dobrym sprzęcie, jakim była Amiga, więc postanowiłem przedstawić bardzo dobry emulator Amigi FS-UAE

Natknąłem się przypadkowo na ten emulator, dotychczas używałem E-UAE. Mało jest wzmianek o FS-UAE na polskich forach czy blogach, nie ma też jeszcze wpisu w Wikipedii.
Amigi używałem, gdy byłem nastolatkiem. Był to jak dla mnie wymarzony komputer. Charakteryzował się wspaniałą grafiką i muzyką. W tym czasie, tak zwany P,C miał o wiele gorszą grafikę i muzykę. Amigowcy śmiali się, że ten skrót oznaczał: Personal Calculator :)

Ruszyła kolejna edycja The Humble Bundle! Teraz nawet na Androida!

Ruszyła kolejna edycja The Humble Bundle rozszerzona o Androida. Tym razem mamy możliwość zakupu trzech gier w dowolnej cenie. W pakiecie znajdują się takie tytuły jak:

  • Anomaly,
  • Osmos – ta gra pojawiła się już we wcześniejszych edycjach,
  • Edge.

Dodatkowo kupując gry za średnią wartość wszystkich dokonanych zakupów (na dzień dzisiejszy jest to nieco ponad 5$) otrzymasz w prezencie kultową już grę World of Goo. Wartość gier szacowana jest na około 60$, opłaca się? No jasne!

Zgodnie z główną ideą The Humble Bundle, płacisz ile chcesz, a pieniądze możesz przeznaczyć twórcom gier, fundacjom charytatywnym lub autorom akcji.

O grach

Anomaly: Warzone Earth