Ruszyła kolejna edycja The Humble Bundle! Teraz nawet na Androida!

Ruszyła kolejna edycja The Humble Bundle rozszerzona o Androida. Tym razem mamy możliwość zakupu trzech gier w dowolnej cenie. W pakiecie znajdują się takie tytuły jak:

  • Anomaly,
  • Osmos – ta gra pojawiła się już we wcześniejszych edycjach,
  • Edge.

Dodatkowo kupując gry za średnią wartość wszystkich dokonanych zakupów (na dzień dzisiejszy jest to nieco ponad 5$) otrzymasz w prezencie kultową już grę World of Goo. Wartość gier szacowana jest na około 60$, opłaca się? No jasne!

Zgodnie z główną ideą The Humble Bundle, płacisz ile chcesz, a pieniądze możesz przeznaczyć twórcom gier, fundacjom charytatywnym lub autorom akcji.

O grach

Anomaly: Warzone Earth

Anomaly: Warzone Earth to produkcja będąca tzw. „odwróconym Tower Defense” – łączy w sobie cechy dynamicznej gry akcji oraz taktycznej strategii czasu rzeczywistego. […]

[…] Akcja gry rozgrywa się w 2018 roku i nie roztacza przed graczem zbyt optymistycznej wizji przyszłości. W największych miastach świata powstają tytułowe anomalie, a na ich terenie gromadzą się wielkie maszyny bojowe i eksterminują ludność cywilną. Gracz wciela się w postać dowódcy grupy uderzeniowej, wysłanej do Bagdadu celem dokładniejszego zbadania tamtejszej anomalii. Kolejne misje odkrywają przed graczem nowe szczegóły dotyczące pochodzenia tych zjawisk i intencji przebywających na ich obszarze maszyn. […]
Źródło: gry-online.pl

Osmo

Osmos to ciekawa gra logiczno-zręcznościowa stworzona przez niezależnego producenta Hemisphere Studios. Tytuł wygrał nagrodę Direct2Drive w plebiscycie Independent Games Festival.

Osmos bazuje na bardzo prostym, aczkolwiek oryginalnym pomyśle. W grze sterujemy malutką cząsteczką przemierzającą poszczególne poziomy wypełnione rozmaitymi obiektami. Zadaniem gracza jest wchłanianie innej materii, co odbywa się po prostu przez zbliżenie się do niej. Możemy jednak zjadać tylko i wyłącznie cząstki mniejsze od nas, więc każdy kontakt z większym przedmiotem kończy rozgrywkę. Gracz musi lawirować między poszczególnymi kulami, poszukując takich, które nadają się do asymilacji. […]
Źródło: gry-online.pl

EDGE

Bardzo ciekawa gra logiczna, która polega na przemieszczaniu kostki z punktu A do punkty B. Po drodze zbieramy diamenty. Gra posiada 43 poziomy.

Strona główna: humblebundle.com
Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.