Od teraz możesz bez problemu drukować nasze artykuły…

… lub zapisywać je do plików PDF!

W lutym, przy okazji wpisu Zapis strony internetowej do pliku *.pdf, zapytaliśmy Was, czy na stronie powinna pojawić się funkcja drukowania artykułów do plików PDF. 87% ankietowanych przyznało, że to dobry pomysł.

Kilka dni temu funkcja drukowania artykułów (zarówno w sposób tradycyjny jak i do plików PDF) została dodana! Po przejściu do wpisu, obok jego tytułu, pojawiła się mała ikonka drukarki wraz z napisem Drukuj. Po kliknięciu w nią otwiera się okno drukowania artykułu.

Od teraz możesz bez problemu drukować nasze artykuły...

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
  • W pierwszej chwili się zachwyciłem tym printfriendly, aż sprawdziłem, jak by działała na jednej mojej stronie, no i tam już nie było tak pięknie. Tutaj to może nie przeszkadzać, mi się nie spodobała obsługa obrazków, kompletnie je przesuwa w treści i tnie obrazki między strony, tak, że kawałek może być na jednej, a reszta na drugiej. ;)

    Tak czy owak funkcja fajna, na pewno lepsze od standardu w przeglądarce, choć drukowanie jakie jest wbudowane w wordpress.COM działa IMO znacznie lepiej.

  • Admc

    Dzięki że spełniłeś moją prośbę :)

  • Pingback: Archiwum Twoją pasją jest grafika komputerowa? Możesz nam pomóc!()