Minitube 2.2 wydane

Uwaga: Ten wpis został utworzony ponad rok temu. Informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne!

Została wydana wersja 2.2 aplikacji Minitube. Jest to program pozwalający na obsługę serwisu Youtube bez konieczności posiadania wtyczki Adobe Flash lub jej ekwiwalentu, dzięki czemu jest szybki i wydajny. Oprócz możliwości szukania, przeglądania i oglądania filmów bez przeglądarki, Minitube oferuje subskrybowanie kanałów bez potrzeby posiadania Konta Google. W obecnej wersji zostały naprawione drobne błędy związane z odtwarzaniem materiałów wideo, a także dodano opcję rezygnacji z subskrypcji kanału.

Ekran domowy aplikacji Minitube 2.2

Ekran domowy aplikacji Minitube 2.2

Pobieranie i instalacja

Aby zainstalować najnowszą wersję, należy ściągnąć odpowiednią paczkę (32 lub 64 bitową) z poniższej strony, a następnie zainstalować ją poprzez dwukrotne kliknięcie:
http://ppa.launchpad.net/ferramroberto/lffl/ubuntu/pool/main/m/minitube/

Oprócz tego, aplikacja znajduje się w centrum Oprogramowania Ubuntu oraz na stronie producenta, gdzie znajdziemy wygodny link instalacyjny – jednakże, w tych źródłach na razie nie zaktualizowano aplikacji. Instalację z tych źródeł zalecam osobom które cenią sobie stabilność – jak aplikacja będzie sprawdzona, to tam również pojawi się najnowsza wersja!
Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • wrzomar

  „Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom!” A na serio – „osobom”, a nie „osobą”. I pamiętaj o przecinkach. Pozdro :)

 • abrams

  Wykrzacza się pry probie włączenia filmów
  abrams@abrams-Desktop:~$ minitube
  [xcb] Unknown sequence number while processing queue
  [xcb] Most likely this is a multi-threaded client and XInitThreads has not been called
  [xcb] Aborting, sorry about that.
  minitube: ../../src/xcb_io.c:274: poll_for_event: Warunek zapewnienia `!xcb_xlib_threads_sequence_lost’ nie został spełniony.
  Przerwane (core dumped)

 • raf155

  a po co sciagac minitube jak smplayer ma to samo i w lepszej jakosci