Instalator Ubuntu 13.10 Saucy Salamander pozwoli na konfigurację konta Ubuntu One!

Już jutro, 17 października, premiera Ubuntu 13.10 Saucy Salamander. Patrząc na wyniki ankiety, znaczna większość z Was zdecyduje się na instalację najnowszego wydania naszego ulubionego systemu.

I tutaj mała niespodzianka! Do instalatora systemu została dodana nowa funkcjonalność – połączenie z kontem Ubuntu One. Jeśli posiadasz konto w usłudze Ubuntu One, wystarczy podczas instalacji podać adres email oraz hasło, aby po pierwszym uruchomieniu posiadać w pełni skonfigurowaną aplikację do przechowywania plików w chmurze i nie tylko. Instalator umożliwia również założenie nowego konta użytkownikom, którzy jeszcze z Ubuntu One nie korzystają.

Mała rzecz, a cieszy.

Konfiguracja konta Ubuntu One

Konfiguracja konta Ubuntu One

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • s3ba

  Trochę nie na temat, ale….
  Proszę poprawić zegar odliczający, bo kliknięcie na niego powoduje otwarcie strony ubuntu.com w miejscu owego zegarka a (chyba) miało przenosić na tę stronę.

 • blispx

  „Mała rzecz, a cieszy.”

  Cieszyłaby gdyby to w ogóle działało. Niestety próba zalogowania się do Ubuntu One z poziomu instalatora kończy się kompletną zwiechą całego instalatora – testowane na beta2.

  • Też miałem z tym problem – w najnowszym obrazie daily działa bez problemu.