I Ty możesz mieć wpływ na przyszłość Kadu!

Niedawno na forum.ubuntu.pl spotkałem się z takim postem:

Użytkownik papti napisał(a):

Witam wszystkich,

Pewnie większość z Was zna komunikator Kadu. Naszym celem jest uczynienie Kadu jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkowników i lepiej dopasowanym do ich potrzeb. W najbliższym czasie Kadu zostanie poddane szczegółowemu przeglądowi użyteczności, tak by w efekcie końcowym powstał produkt wygodniejszy i bardziej intuicyjny w użyciu dla każdego z Was. W tym celu stworzono ankietę w której możecie się wypowiedzieć jak używacie Kadu, co się wam w nim podoba a co nie.

Wyniki tej ankiety będą mieć wpływ na przyszłe wydania Kadu. Zależy nam na jak największej liczbie odpowiedzi w ankiecie tak by wyniki były miarodajne. Jeżeli tylko używasz lub używałeś Kadu prosimy o wypełnienie ankiety. Potrzebujemy tez promocji na blogach i wśród Twoich znajomych używających Kadu. Jeżeli znasz kogoś kto używa Kadu poinformuj go o tej ankiecie, jeżeli jesteś autorem bloga/strony_www proszę poinformuj swoich czytelników o tej akcji.

Ankieta dla użytkowników Kadu znajduje się tutaj.
Ankieta dla osób aktualnie nie używających Kadu znajduje się tutaj.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną opublikowane w formie zbiorczego raportu, dlatego nie obawiaj się udzielania szczerych odpowiedzi. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ankietą i chęć pomocy Kadu! ( i z góry przepraszam moderatorów za spam sądzę jednak ze Kadu jest ważnym programem dla użytkowników Linuksa z Polski i mi wybaczycie)

Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

pozdrawiam,
patpi
Public Relations Kadu

Do dzieła! :)

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.