Humble Introversion Bundle

Akcja The Humble Bundle zyskuje na popularności z tygodnia na tydzień. Niedawno pojawiła się kolejna edycja – Humble Introversion Bundle. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o tej akcji – płacisz dowolną kwotę za pakiet (w tym przypadku 4 gier) przeznaczonych na trzy platformy – Windows, Linux oraz MacOS. O ile dla posiadaczy Windowsa nie jest to zbytnia okazja, bo gier jest mnóstwo, o tyle dla posiadaczy dwóch ostatnich platform jest to wspaniała okazja, aby pozyskać niewielkim kosztem naprawdę ciekawe gry.

W tej edycji w pakiecie podstawowym znajdują się 4 gry:

 • Uplink – gra, w której wcielamy się w hakera i włamujemy się do systemów komputerowych,
 • Darwinia

  Gracz trafia przez przypadek do pierwszego wirtualnego parku rozrywki na świecie, tytułowej Darwinii, stworzonej przez dr Sepulvedę. Kraina zamieszkana jest przez istoty żywe zwane Darwinianami. Niestety ostało się ich tylko kilkadziesiąt, ponieważ kraina została zaatakowana przez tajemniczego wirusa. Graficznie przyjmuje on różne formy – zwykle jest to czerwony, wijący się wężyk, czasem są to twory groźniejsze, np. duży wąż czy pająk. Gracz ma na celu odparcie inwazji, odtworzenie populacji Darwinian i pokierowanie ich cyfrową ewolucją.

  wikipedia.org

 • Multiwinia – podobne do Darwinia.

 • Defcon

  gra komputerowa z kategorii RTS polegająca na prowadzeniu wojny globalnej, której celem jest osiągnięcie jak najmniejszych strat (po stronie własnej po zsumowaniu i po upływie limitu czasu) oraz zadanie jak największych strat przeciwnikowi (bądź przeciwnikom).

  wikipedia.org

Dodatkowo…

Płacąc za gry więcej niż aktualna średnia wszystkich zakupów (na ten moment 3.79$) otrzymasz dodatkowo:

Oraz dwie gry-prototypy:

 • Subversion City Generator,
 • Voxel Tech Demo.
Strona projektu: humblebundle.com
Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.