Dwie nowe gry dodane do The Humble Voxatron Debut

Już nie jedną, a trzy gry możecie kupić w akcji The Humble Voxatron Debut. Zasada prosta – płacisz ile chcesz, przeznaczasz pieniądze na wybrany cel, pobierasz gry, grasz. Kupowanie gier na Linuksa jeszcze nigdy nie było takie proste!

Poza grą tytułową – Voxatron – do zestawu dołączyły dwie inne:

  • Blocks That Matter,
  • The Binding of Isaac.

Dla leniwych

Blocks That Matter

To typowa platformówka, w której biegasz, skaczesz i eliminujesz wrogów – jak wiadomo, geniusz tkwi w prostocie. Dodatkowo mamy możliwość tworzenia własnych „klocków” (połączenie Minecrafta i Tetrisa), które powstają w procesie recyklingu – najpierw musimy je pozyskać, potem można je przetworzyć. Gra bez promocji kosztuje 4.99€.

The Binding of Isaac

Ta gra jest zupełnie inna od poprzedniej. Tutaj również zdobywamy przedmioty i pokonujemy wrogów, ale w nieco bardziej brutalny sposób. Gra bez promocji kosztuje 4.99€.

Podliczmy szybko

Gra Cena PLN
Voxatron 15$ 48,61 zł
Blocks That Matter 4.99€ 24,75 zł
The Binding of Isaac 4.99€ 24,75 zł
Łącznie 98,11 zł


A Ty możesz kupić te trzy gry już za $4.51, czyli około 14,61 zł! Zaoszczędzisz ponad 80zł.

Strona projektu: www.humblebundle.com
Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
  • michal

    A gdzie jest „Oprogramowanie ma być darmowe, dostępne w lokalnym języku …” ??? Ja nawet toleruję to, że w repo są paczki płatne, ok… ktoś chce to kupi. . Ale dlaczego nie mam możliwości wyłączenia płatnych repo… ?????