Dodatkowe gry w Humble Bundle with Android 5!

The Humble Bundle

Jest to najszybciej sprzedająca się edycja Humble Bundle z Androidem w historii – a teraz dodano jeszcze 3 nowe gry! Są to tytuły, które zostały udostępnione przy okazji wcześniejszych akcji:

 • Superbrothers: Sword & Sworcery EP – to przygodówka typu point’n’click utrzymana w stylistyce retro,
 • Splice – gra logiczna osadzona w świecie mikrobiologii,
 • Crayon Physics Deluxe – gra logiczna z elementami edukacyjnymi.

Jeśli skorzystałeś z oferty Humble Bundle wcześniej, gry powinny pojawić się na Twoim koncie bez dodatkowych formalności – całkowicie za darmo.

Jeśli jednak nie dokonałeś jeszcze zakupu, aby zgarnąć całą pulę gier (łącznie 9 tytułów) musisz zapłacić więcej niż średnia wszystkich dokonanych zakupów – w momencie pisania tej wiadomości było to 6.81$. Więcej informacji znajdziesz na stronie projektu www.humblebundle.com/.

Dopisek „with Android” oznacza, że do klasycznych instalatorów – .exe, .deb, .sh etc. otrzymamy również plik .apk, który umożliwi instalację gry na urządzeniu wyposażonym w system Android.
Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • ModrzeW

  Co się stało ze stroną gry.ubuntu-pomoc.?

  • http://www.ubuntu-pomoc.org/ Łukasz Schmidtke

   Osoby tworzące gry.ubuntu-pomoc.org postanowiły odłączyć się od nas i stworzyć własny blog. Można go znaleźć pod adresem http://www.penguingamers.eu/.