Dodano dwie nowe gry do The Humble Frozen Synapse Bundle

Teraz za cenę 4.74$ otrzymasz aż 8 gier w drugiej edycji The Humble Frozen Synapse Bundle.

Jakie gry zostały dodane?

Trauma

Trauma to historia młodej kobiety, która przeżyła wypadek samochodowy. Obserwując jej sny poznajemy różne aspekty jej tożsamości: na przykład sposób, w jaki reaguje po utracie rodziców. Przy pomocy myszy poruszamy się po fotograficznych wspomnieniach, jakie powstają w głowie kobiety. Kreśląc gesty za pomocą myszki, możemy wpływać na kształt jej snów i stopniowo przyczyniać się do poprawy stanu psychiki. Podczas rozgrywki znajdujemy ukryte zdjęcia i słuchamy wspomnień poszkodowanej dziewczyny. Warto dodać, że twórcą gry jest Polak – Krystian Majewski.


SpaceChem

W SpaceChem wcielamy się w role inżyniera pracującego w reaktorze. Zajmujemy się projektowaniem złożonych reaktorów, które przetwarzają surowe atomu w złożone związki, pozwalające przetrwać naszej kolonii w przestrzeni kosmicznej. Jest to bardzo wciągająca gra, która dzięki edytorowi poziomów i stałym aktualizacjom zapewni Ci godziny wytężania umysłu na najwyższym poziomie.

The Humble Frozen Synapse Bundle

O The Humble Frozen Synapse Bundle pisaliśmy tutaj. Jeśli zakupiłeś gry przed aktualizacją, wystarczy ponownie wejść na stronę, z której pobierałeś pliki – gry na pewno tam będą.

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.