Aktualizacja Ubuntu do wersji 11.04 BETA

Uwaga: Ten wpis został utworzony ponad rok temu. Informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne!

Dnia 31 marca Canonical wydał pierwszą wersję beta Ubuntu 11.04. Zachęcamy do testowania jej i zgłaszania każdego napotkanego błędu. Aby to osiągnąć otwórz terminal i wydaj polecenie:

update-manager -d

Pojawi Ci się informacja o dostępnym nowym wydaniu Ubuntu. Kliknij Aktualizuj, aby rozpocząć proces. Dalej postępuj według wskazówek wyświetlanych na ekranie.

Pamiętaj, jest to wersja testowa – mimo zaawansowanego stopnia rozwoju mogą pojawiać się błędy lub niestabilność systemu – instalujesz go na własną odpowiedzialność!
Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • keee13

  Upgrading Ubuntu 11.04 mogę uznać za zakończony :D
  połączenie sieciowe zostało zmodyfikowane :) na plus oczywiście, po za tym nie widzę nic więcej ciekawego… ale grunt że jak na razie żadnych błędów nie ma :)

 • keee13

  Nie żebym spamował ale mam takie pytanie…
  Czy wy (korzystający z 11.04) macie tak że w górnym panelu macie ikonkę połączeń sieciowych taką dziwna w sensie taka kartka z znakiem zakazu na środku xD ……………….?!

 • Aragami

  U mnie update poszedł ok z małym problemem … kadu mi sie wykrzaczyło…. niby działa ale w tle, dostaje informacje w chmurkach o dostępności urzytkowników ale nie moge sie do stac do głównego okna zeby samemu zacząc rozmowe ;/ . I mam pytanie, moze ktos wie jak przejść do klasycznego menu start…

 • A u mnie nie działa sieć :/ wi-fi ok, ale na kabel – nie mogę się połączyć :( (zintegrowana na asus p5n32 sli)

 • proletariat

  Dla mnie to bylo morderstwo. Aktualizowalem i tu nagle problem z grubem i nie mozna odpalic 11.04 az musialem nowy system instalwoac.

 • stahulec

  U mnie skype nie uruchamia się z systemem, ale z terminala. Po zamknięciu tegoż, zamyka się skype. Natomiast pozostawiony na bocznym pasku, nie da się normalnie uruchomić. Co jest grane???