11 komercyjnych gier na Linuksa prawie za darmo!


Do jutra, tj. 25 grudnia 2010 trwa wyprzedaż super-gier na Linuksa (i nie tylko). Za pierwsze pięć gier płacisz ile chcesz – nawet 0.01$. Aby uzyskać możliwość pobrania kolejnych 6 musisz zapłacić więcej niż średnia ze wszystkich dokonanych transakcji – na obecną chwilę jest to 7,68$. Dodatkowo w przypadku niektórych gier możliwe jest pobranie ścieżek dźwiękowych.

Za 11 gier zapłacić ~24zł? Niewiele ponad 2zł za sztukę, dlaczego nie skorzystać? Ja już dołożyłem swoją cegiełkę, zrób to i Ty! Zrób prezent sobie lub bliskiej osobie, a przede wszystkim osobom, które dostaną pieniądze ze sprzedaży gry – możesz wybrać na jakie cele zostaną one przeznaczone!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.humblebundle.com

11 komercyjnych gier na Linuksa prawie za darmo!

Po dokonaniu transakcji uzyskasz dostęp do zbioru gier

Jeżeli powyższy artykuł nie rozwiązał lub rozwiązał częściowo Twój problem, dodaj swój komentarz opisujący, w którym miejscu napotkałeś trudności.
Mile widziane komentarze z uwagami lub informacjami o rozwiązaniu problemu.
 • VodaN

  Ja też dorzuciłem cegiełkę. Gier na linuxa nie ma za dużo, więc warto wspomagać każdą taką inicjatywę. World of Goo i Machinarium są pozycjami na prawdę wybitnymi, a wśród reszty również można znaleźć perełki.
  Na swoim Ubuntu mam jeszcze Minecrafta i razem z kolekcją Humble jest to wystarczający zestaw na długie zimowe wieczory

  • Szmitas

   Racja, World of Goo i Machinarium biją wszystko – szkoda tylko, że ta druga gra jest dosyć krótka.

 • spozniony

  Troszkę za późno się o tym dowiedziałem. Eh…